Заявка успешно отправлена


Введите номер телефона!


Гарантія та Повернення

Відповідно до р . І ст.1 Закону України "Про захист прав споживачів"
Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) зобов'язується здійснити безкоштовний ремонт або заміну відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.
Термін служби - календарний термін використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та відповідає за істотні недоліки, що виникли з його вини.
Термін служби дорівнює гарантійному терміну. У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно з нар. ІІ ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів".


У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.


Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу або початку сезону (для взуття):
• Зимовий сезон з 15 листопада до 15 березня;
• Літній сезон з 15 травня до 15 вересня;
• Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.


Гарантійні терміни товарів згідно з ДСТУ:

Якщо Вам не підійшов колір, розмір або виріб не сподобалося, ви можете повернути або обміняти його протягом 14 днів з моменту покупки за умови, що товар не був в експлуатації, збережені бирки та упаковка. Повернення коштів здійснюється на картку після отримання товару. Доставка відбувається з допомогою покупця.


Товари, які були виготовлені за індивідуальним замовленням, обміном та поверненням не підлягають. (Згідно із Законом про захист прав споживачів Ст.13 п.5 пп.3)


«договір стосується виготовлення або переробки товару на замовлення споживача, тобто якщо товар не може бути проданий іншим особам або може бути проданий лише з істотними фінансовими втратами для продавця (виконавця)»


Щоб повернути або обміняти виріб, напишіть або зателефонуйте нам по телефону, вказаному у шапці сайту.