Заявка успешно отправлена


Введите номер телефона!


Історія

2010 рік. Все почалося у далекому 2010-му році з маленького сайту, написаного на колінці та форуму на міському порталі Дніпропетровська :) Було знайдено контакти кількох фабрик та здійснено домовленості про шиття взуття на замовлення, під нашим брендом. Про це були лихі часи. Фабрики робили замовлення жахливої ​​якості, довго, не ті моделі, доводилося фотографувати взуття прямо з рук на складах. Так виглядав сайт у 2010 Теми на міському форумі. О, там було дуже спекотно! 2011 рік. Ми чітко усвідомлюємо, що необхідно відкривати своє виробництво, тому що сторонні фабрики не зацікавлені в наших невеликих замовленнях і все одно на наших клієнтів. Тоді ж створюються наші групи до ВК та Фейсбуку, які на сьогодні мають сумарно понад 60 тис передплатників! Група Вконтакті Паблік Фейсбук 2012 рік. Наш штат вже 5 людей, ми тулимося на останньому поверсі офісної будівлі, до нас стоїть черга на примірку. Тоді ми вигадуємо наш бренд взуття Лев Любінін, намагаючись поєднати силу Лева та Любов. ))) Після поневірянь по різних Харківських та Дніпропетровських фабриках ми укладаємо партнерський договір з місцевою фабрикою та починаємо шити взуття під своїм контролем та під нашим брендом LL. Ми самі відбираємо моделі, та окрім наших замовлень фабрика більше нічого не шиє. Тоді ж ми робимо першу помилку і намагаємося вийти на оптовий ринок. Дуже швидко усвідомлюємо, що оптовий ринок шкодить роздрібному та закриваємо цю ідею назавжди. З цього моменту ми сфокусовані тільки на кінцевому споживачі!


2013 рік. Перші відправки до країн Європи та СНГ. Наше взуття вже носять від Башкирії до Німеччини, від Ізраїлю до Казахстану! Наш штат вже 20 осіб, включаючи всіх працівників заводу! 2015 рік. Ми запускаємо Інстаграм сторінку, яка на сьогодні одна з найшвидших, серед усіх наших сторінок. Число передплатників більше 11 тис. У середині року, наша команда, 35 осіб відзначає 100 тисячну пару 2017 рік.

Нас 50 людей! Наприкінці року ми відзначаємо 200 тисяч пару взуття. Ми повністю сфокусовані на індивідуальне пошиття. Наш девіз, будь-яка модель, у будь-якому кольорі за будь-якими вимірами! 2019 рік. Нас 54 особи. 3 особи працюють з основи. 11 людей працюють понад 6 років! Плинність персоналу 0-1 чоловік на рік! Щороку ми стикаємося з великою проблемою, коли в пік сезону кількість замовлень перевищує наші можливості. Прийнято рішення у 2019-му році 95% замовлень зробити протягом 7 днів!! Завдяки відсутності посередників, наші ціни залишатимуться демократичними та найнижчими у цьому сегменті взуття! У нас є клієнти, які беруть взуття з самого початку сайту! Спасибі наші улюблені, постійні покупці!